top of page

Malwina Laska: "W rytmie serca"


Za nami już 2. sezon serialu fabularnego "W rytmie serca" w reżyserii Piotra Wereśniaka w Telewizji POLSAT, a już po wakacjach zapraszamy na nowy sezon serialu z udziałem młodziutkiej aktorki naszej agencji Malwiny Laski.


Serial fabularny "W rytmie serca" zdobył przebojem serca telewidzów, którzy zakochali się w malowniczym Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, gdzie realizowane są plenery zdjęciowe. Szczegółów udziału naszej aktorki zdradzić jeszcze nie możemy. Możemy powiedzieć, że Malwina Laska, która zawita do Kazimierza, będzie miała misję do wypełnienia.


Warto dodać, że aktorce powierzono jedną z trzech pierwszoplanowych ról w filmie fabularnym "Mydło" - pełnometrażowym debiucie reżyserskim Małgorzaty Imielskiej. Malwina Laska, która jest obecnie studentką III. roku aktorstwa dramatycznego w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, przygotowuje się już do zdjęć filmowych, które odbędą się jesienią.

 

Zatem z niecierpliwością wyczekujemy jesieni i zapraszamy na serial fabularny Telewizji POLSAT "W rytmie serca" w reżyserii Piotra Wereśniaka, w którym wystąpi aktorka naszej agencji Malwina Laska.


Aktorka Malwina Laska
Aktorka Malwina Laska

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page