top of page

Paweł Niczewski: "Ślad"

Aktor Paweł Niczewski

We Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia serialu fabularnego pod roboczym tytułem "Ślad" w reżyserii Jacka Filipiaka dla Telewizji POLSAT, z udziałem aktora naszej agencji Pawła Niczewskiego.


Serial fabularny "Ślad" to serial kryminalny. Premierowe odcinki telewidzowie będą mogli obejrzeć już jesienią. Szczegółów udziału naszego aktora zdradzić jeszcze nie możemy. Możemy powiedzieć, że kreowana przez Pawła Niczewskiego postać ma podwójne oblicze.


Paweł Niczewski jest aktorem szczecińskiego Teatru Współczesnego od 1994 roku. Obecnie możemy oglądać aktora w roli "Matthiasa" w przedstawieniu "Pijani" Iwana Wyrypajewa w reżyserii Norberta Rakowskiego. Premiera odbyła się 24 lutego.


Paweł Niczewski pełni również funkcję Przewodniczącego Rady Artystycznej Przeglądu Teatru Małych Form KONTRAPUNKT w Szczecinie. Reżyseruje przedstawienia w Teatrze Krypta i w Piwnicy przy Krypcie w Szczecinie.

 

Zapraszamy na serial fabularny Telewizji POLSAT "Ślad" w reżyserii Jacka Filipiaka, w którym wystąpi aktor naszej agencji Paweł Niczewski.


Paweł Niczewski w spektaklu "Pijani" Iwana Wyrypajewa

Paweł Niczewski w spektaklu "Pijani" Iwana Wyrypajewa

Aktor Paweł Niczewski

Aktor Paweł Niczewski

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page