top of page

Konrad Pawicki: "Oko za oko"


Aktor Konrad Pawicki

Rozpoczęły się zdjęcia serialu fabularnego "Oko za oko" w reżyserii Krzysztofa Kasiora dla TV4 (zwanej przez telewidzów "Czwórką"), z udziałem aktora naszej agencji Konrada Pawickiego.


Serial fabularny "Oko za oko" to serial obyczajowy rozgrywający się w środowisku warszawskich prawników. Głównym bohaterem jest małżeństwo "Wysockich" - ona jest adwokatem, on prokuratorem. Poznajemy ich w dniu, w którym się rozwodzą, Premierowe odcinki telewidzowie będą mogli obejrzeć już jesienią. Szczegółów udziału naszego aktora zdradzić jeszcze nie możemy.


Konrad Pawicki jest aktorem szczecińskiego Teatru Współczesnego od 1990 roku. Aktora możemy oglądać m.in. jako "Gabriela" w przedstawieniu "Pijani" Iwana Wyrypajewa w reżyserii Norberta Rakowskiego (premiera 24 lutego), a także jako "Henry'ego Lane'a" w przedstawieniu "Raj dla opornych" Michele Riml w reżyserii Justyny Celedy (premiera odbyła się w pazdzierniku 2016 roku).

 

Zapraszamy na nowy serial fabularny "Oko za oko" w reżyserii Krzysztofa Kasiora dla TV4 (popularnie zwanej "Czwórką"), w którym wystąpi aktor naszej agencji Konrad Pawicki.


Aktor Konrad Pawicki

Konrad Pawicki w przedstawieniu "Pijani" Wyrypajewa

Konrad Pawicki w przedstawieniu "Pijani" Wyrypajewa

Konrad Pawicki w przedstawieniu "Pocałunek" Gera Thijsa

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page