top of page

Marcin Bubółka: "Piłsudski" jak z westernu


Aktor Marcin Bubółka

Aktor naszej agencji Marcin Bubółka - student ostatniego roku Wydziału Aktorskiego w Akademii Teatralnej imienia Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie - wystąpi w filmie fabularnym "Piłsudski" w reżyserii Michała Rosy. Film otrzymał dofinansowanie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.


Akcja filmu fabularnego "Piłsudski" obejmuje lata 1900 - 1914, z krótkim epizodem z 1918 roku. Józef Piłsudski, jedna z największych postaci w historii Polski, w 1900 roku miał 33 lata. Zdaniem reżysera to ciekawy okres życia Piłsudskiego. Udział w organizacjach bojowych, zbrojne demonstracje z okresu rewolucji w 1905 roku, czy napad Organizacji Bojowej PPS na przewożący pieniądze rosyjski wagon pocztowy pod Bezdanami w 1908 roku to historie jak z westernu.


Dla Filipa Bajona, dyrektora Studia Filmowego „Kadr”, które jest producentem filmu, ta fabuła kojarzy się z psychologicznymi pytaniami na temat wyjątkowego człowieka w momencie kryzysu. Choćby z pytaniem, jak można tyle wytrzymać bez sukcesu.

 

Zapowiada się ciekawa i wyrazista fabuła. Będą jej towarzyszyć sceny walk, spektakularnych wybuchów i dramatycznych zwrotów akcji. Dla młodych aktorów nie lada gratka !


Aktor Marcin Bubółka

Aktor Marcin Bubółka

Aktor Marcin Bubółka
Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page