top of page

Natalia Zambrzycka: "Oko za oko"


Aktorka Natalia Zambrzycka

Aktorka naszej agencji Natalia Zambrzycka dołączyła do obsady nowego serialu fabularnego "Oko za oko" w reżyserii Krzysztofa Kasiora dla stacji telewizyjnej TV4 - zwanej przez telewidzów "Czwórką". Serial już od września w jesiennej ramówce TV4.

Natalia Zambrzycka w serialu "Oko za oko" zagra odmienną bohaterkę niż dotychczas w serialu fabularnym "Barwy szczęścia dla TVP2, gdzie razem z aktorem naszej agencji Markiem Molakiem z powodzeniem kreują serialowe rodzeństwo.


"Oko za oko" to serial obyczajowy, którego akcja rozgrywa się w środowisku warszawskich prawników. Głównymi bohaterami jest małżeństwo "Anny i Wojciecha Wysockich". On jest adwokatem, ona prokuratorem, a poznajemy ich w dniu, w którym się rozwodzą. Zarówno w pracy, jak w życiu stają po obu stronach barykady.


Warto dodać, że w serialu fabularnym "Oko za oko" występuje już aktor naszej agencji Konrad Pawicki. Jesieną aktora będziemy również oglądać na antenie TVP1 w nowym serialu historycznym „Drogi wolności” w reżyserii Macieja Migasa.

 

Zapraszamy na nowy serial fabularny "Oko za oko" w reżyserii Krzysztofa Kasiora dla TV4 (popularnie zwanej "Czwórką"), w którym występują aktorzy naszej agencji Natalia Zambrzycka i Konrad Pawicki.


Aktorzy Natalia Zambrzycka i Marek Molak


Natalia Zambrzycka

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page