top of page

Marek Molak: format to kwestia wyobrazni


Aktor Marek Molak

W Telewizji Polsat trwa w najlepsze 10. jubileuszowa edycja muzycznego programu rozrywkowego "Twoja twarz brzmi znajomo" z udziałem aktora naszej agencji Marka Molaka.


Mamy za sobą cztery odcinki talent show, w których Marek Molak wykonywał przeboje, przeistaczając się kolejno w Krzyszofa Klenczona (piosenka "Kwiaty we włosach"), Phila Collinsa ("In the Air Tonight"), Grzegorza Hyżego ("O Pani!") i Marię Koterbską ("Karuzela"). Artysta spisuje się znakomicie, a swoim wykonaniem utworu z repertuaru Grzegorza Hyżego wgrał trzeci odcinek talent show. Trzymamy kciuki!


Marek Molak jest dobrze znany telewidzom serialu fabularnego "Barwy szczęścia", gdzie występuje w stałej obsadzie. Jest też piosenkarzem: wokalistą zespołu rockowego Ava i autorem debiutanckiej płyty „Po drugiej stronie”. Dał się zapamiętać m.in. jako odtwórca głównych ról w spektaklach muzycznych „Piotruś Pan” w warszawskim Teatrze Roma oraz „Przebudzenie wiosny” w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. W związku z bogatym doświadczeniem dubbingowym aktora wiele osób może też kojarzyć jego głos. Użyczał go do m.in. do filmów fabularnych „Król Lew”, „Hello Kitty”, „Olivier Twist” i „Rybki z Ferajny”

 

Zapraszamy na talent show "Twoja twarz brzmi znajomo" z udziałem aktora i wokalisty naszej agencji Marka Molaka. W soboty o godzinie 22:00 w Telewizji POLSAT.


Muzyczny talent show "Twoja twarz brzmi znajomo"

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page