Marek Molak laureatem Nagrody Brązowa Twarz !

18.11.2018

 

Za nami wielkie emocje wielkiego finału 10. jubileuszowej edycji muzycznego programu rozrywkowego "Twoja twarz brzmi znajomo" Telewizji Polsat z udziałem aktora naszej agencji Marka Molaka. 

 

Jak mówi sam aktor: "Muzyka jest po to, aby przekraczać bariery". W finałowym odcinku wcielił się w lidera zespołu Metallica Jamesa Hetfielda w kultowej balladzie „Nothing Else Matters” i swój udział w talent show zwieńczył Nagrodą Brązowa Twarz za zajęcie trzeciego miejsca na podium.

 

Przez blisko trzy miesiące Marek Molak wcielał się wokalnie i aktorsko w różnorodnych muzycznych artystów wykonawców. Kilka jego scenicznych metamorfoz w talent show "Twoja twarz brzmi znajomo" już wcześniej opisywaliśmy. Dopełniły je takie postaci jak Katarzyna Nosowska z zespołu "Hey", raper Popek, Andrzej "Piasek" Piaseczny, Raffaella Carra i Eric Burdon z zespołu The Animals. 

Marek Molak jest dobrze znany telewidzom serialu fabularnego "Barwy szczęścia", gdzie występuje w stałej obsadzie. Jest też piosenkarzem: wokalistą zespołu rockowego Ava i autorem debiutanckiej płyty „Po drugiej stronie”.

 

 

 

Please reload

Wyróżnione posty

Orlińskiego cały ten teatr

12.07.2020

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum