top of page

Marek Molak laureatem Nagrody Brązowa Twarz !


Za nami wielkie emocje wielkiego finału 10. jubileuszowej edycji muzycznego programu rozrywkowego "Twoja twarz brzmi znajomo" Telewizji Polsat z udziałem aktora naszej agencji Marka Molaka.


Jak mówi sam aktor: "Muzyka jest po to, aby przekraczać bariery". W finałowym odcinku wcielił się w lidera zespołu Metallica Jamesa Hetfielda w kultowej balladzie „Nothing Else Matters” i swój udział w talent show zwieńczył Nagrodą Brązowa Twarz za zajęcie trzeciego miejsca na podium.


Przez blisko trzy miesiące Marek Molak wcielał się wokalnie i aktorsko w różnorodnych muzycznych artystów wykonawców. Kilka jego scenicznych metamorfoz w talent show "Twoja twarz brzmi znajomo" już wcześniej opisywaliśmy. Dopełniły je takie postaci jak Katarzyna Nosowska z zespołu "Hey", raper Popek, Andrzej "Piasek" Piaseczny, Raffaella Carra i Eric Burdon z zespołu The Animals.

 

Marek Molak jest dobrze znany telewidzom serialu fabularnego "Barwy szczęścia", gdzie występuje w stałej obsadzie. Jest też piosenkarzem: wokalistą zespołu rockowego Ava i autorem debiutanckiej płyty „Po drugiej stronie”.


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page