top of page

"Ludzie i Bogowie": Marek Kossakowski i Kevin Mglej


Telewizja Polska rozpoczęła prace nad kolejnym serialem historycznym. Inspiracją scenarzystów "Ludzi i Bogów" w reżyserii Bodo Koxa są głośne akcje bojowe, zamachy, egzekucje w okupacyjnej Warszawie, organizowane i przeprowadzane przez KEDYW - wydzielony pion organizacyjny Armii Krajowej.


W serialu fabularnym "Ludzie i Bogowie" już na na pewno będziemy oglądać dwóch aktorów naszej agencji - Marka Kossakowskiego oraz Kevina Mgleja.


Likwidatorzy KEDYW-u przeprowadzili wiele likwidacji - od wykonania wyroku na znanym aktorze i dyrektorze Theater der Stadt Warschau volksdeutschu Igo Symie, który zadenuncjował między innymi Hankę Ordonównę, po zamach na niemieckiego komisarza warszawskich przedsiębiorstw komunalnych i "bezwzględnego polakożercę" Ernsta Dürrfelda.

 

Serial fabularny "Ludzie i Bogowie" w reżyserii Bodo Koxa to opowieść o bardzo skomplikowanym moralnie podejmowaniu dramatycznych wyborów i decyzji. Ci, którzy przeszli przez to wszystko, opowiadali i opowiadają o historii niechętnie lub zdawkowo.


Aktor Marek Kossakowski

Kevin Mglej

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page