top of page

Netflix: Trzej panowie premium


W Polsce dobiegły końca zdjęcia do nowego serialu fabularnego premium "The Liberator" w reżyserii Grzegorza Jonkajtysa dla platformy Netflix. W międzynarodowej obsadzie są aktorzy naszej agencji Filip Orliński, Marek Kossakowski i Kevin Mglej. Seria "The Liberator" zostanie stworzona innowacyjną technologią zwaną Trioscope, czyli hybrydą efektów komputerowych z kreacjami aktorskimi na planie.


Serial oparty na książce "Liberator" Alexa Kershawa, opowiada historię amerykańskiego generała Feliksa Sparksa i jego oddziału, który walczył w kampanii wyzwalania Europy przez ponad 500 dni. Będziemy śledzić losy jednostki od lądowania na Sycylii aż po wyzwolenie obozu koncentracyjnego w Dachau.


Na rynku globalnym, w pogoni za coraz większą liczbą oryginalnych produkcji, podniosła się poprzeczka. Film i serial rządzą się już podobnymi prawami. Z perspektywy widzów ta sytuacja ma same plusy.

 

Premiera nowego serialu fabularnego premium "The Liberator" z udziałem Filipa Orlińskiego, Marka Kossakowskiego i Kevina Mgleja na platformie Netflix w 2020 roku.


aktor Filip Orliński

aktor Marek Kossakowski

Kevin MglejWyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page