Teatr Narodowy: Jak być kochaną?

15 i 16 maja w warszawskim Teatrze Narodowym widzowie oglądają przedstawienie "Jak być kochaną?" według Kazimierza Brandysa w reżyserii Leny Frankowskiej z aktorem naszej agencji Adamem Szczyszczajem w obsadzie. Premiera odbyła się 2 lutego.
"<Jak być kochaną?> to przedstawienie o miłości i moralnej odpowiedzialności za drugiego człowieka oraz o mechanizmach rządzących ludzką pamięcią. W trakcie lotniczej podróży do Paryża popularna aktorka wspomina trudną przeszłość. Próbuje zbilansować podjęte w czasie wojny decyzje. Wciąż ponosi ich konsekwencje. Ale czy właściwie warto wracać do przeszłości?"
Wszyscy aktorzy nie tylko trafiają idealnie we właściwy ton swoich ról. Wszystkim udało się wykreować mocno skontrastowane postaci, będące źródłem zarówno dramatycznych, jak i niekiedy zabawnych sytuacji, konfliktów. Wybitna, skomplikowana kreacja Gabrieli Muskały. Piękny powrót do Brandysa.
Zapraszamy na przedstawienie "Jak być kochaną" według Kazimierza Brandysa w reżyserii Leny Frankowskiej z aktorem naszej agencji Adamem Szczyszczajem w obsadzie. Kolejne spektakle 18 i 19 czerwca w Teatrze Narodowym w Warszawie.





