top of page

Marcin Bubółka jak Bogumił Kobiela


Bogumił Kobiela

Aktor naszej agencji Marcin Bubółka dołączył do obsady nowego serialu fabularnego o Agnieszce Osieckiej, który przygotowuje Telewizja Polska. Serial wyreżyserują Robert Gliński i Michał Rosa.


Agnieszka Osiecka to barwna postać. Świetna poetka i autorka tekstów ponad dwóch tysięcy piosenek. Jej utwory są wykonywane przez m.in. Marylę Rodowicz i Seweryna Krajewskiego. To również pisarka, reżyser teatralny i telewizyjny oraz dziennikarka.


Marcin Bubółka w serialu wcieli się w postać Bogumiła Kobieli. Bogumił Kobiela - "Bobek" był wspaniałym aktorem, na pewno jednym z największych. A nade wszystko był unikatem. Kobiela próbował, ze znakomitym rezultatem, pokazywać, że komediowy ton może być również tragiczny. Bo uśmiech człowieka i artysty niekoniecznie jest tylko kawałem i dowcipem. Uśmiech Bogumiła Kobieli łączył inteligencję, bez której nie ma poczucia humoru, ze smutkiem. Był pierwszą gwiazdą telewizji.

 

Premiera fabularnego serialu biograficznego o Agnieszce Osieckiej zaplanowana została przez Telewizję Polską na 2019 rok. Serial z pewnością opowiedziany będzie piosenkami Agnieszki Osieckiej.


aktor Marcin Bubółka

aktor Marcin Bubółka

aktor Marcin Bubółka

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page