top of page

"Wszystko dla mojej matki". Była sobie dziewczyna...


Aktorka Malwina Laska

Na tegorocznym 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, w Konkursie Głównym mogliśmy obejrzeć sześć tytułów, w których obsadzie w efekcie naszej pracy mamy pięciu aktorów. Spośród sześciu filmów, pełnometrażowy debiut reżyserski Małgorzaty Imielskiej "Wszystko dla mojej matki" miał premierę 16 września.


"Wszystko dla mojej matki" jest filmem o dzieciach nieobecnych matek. Niekochanych i zapomnianych. O przemocy dzieciństwa, na którą dziewczyny z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego nie zasłużyły.


Młode aktorki są niezwykle staranie i wspaniale przygotowane do swoich ról. Spotykały się i zbliżyły z dziewczynami z ośrodków, starały się je poznać, zrozumieć. Małgorzata Imielska umożliwiła zawodowy start kilku debiutantkom, po których wiele możemy się spodziewać. Była sobie dziewczyna...

 

Film fabularny "Wszystko dla mojej matki" w reżyserii Małgorzaty Imielskiej startuje na 35. Warszawskim Festiwalu Filmowym 2019 w "Konkursie 1-2", dedykowanym pierwszym i drugim pełnometrażowym fabułom twórców z całego świata. Nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery w kinach.


Malwina Laska w filmie "Wszystko dla mojej matki"

Malwina Laska w filmie "Wszystko dla mojej matki"

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page