top of page

NETFLIX i Harlan Coben po polsku


Aktor Hubert Miłkowski

W 2020 roku Netflix udostępni kolejny polski serial fabularny - „W głębi lasu” w reżyserii Leszka Dawida i Bartosza Konopki. W obsadzie w pierwszoplanowych rolach zobaczymy aktora naszej agencji Huberta Miłkowskiego, a także w efekcie naszej pracy Martynę Byczkowską.


Ekranizacja thrillera Harlana Cobena „W głębi lasu” zyskuje z miejsca wyższy status, bo w przekazie marketingowym siły łączą marki Netflixa i Cobena, który jest jednocześnie producentem wykonawczym. To nie jest po prostu kolejny serial sensacyjny realizowany przez naszych rodaków.


Fabuła serialu obejmuje dwa wymiary czasu: rok 1994 i 2019. Opowiada o losach warszawskiego prokuratora Pawła Kopińskiego, który nie otrząsnął się po stracie ukochanej siostry, zaginionej 25 lat wcześniej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała chłopca, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu spowodować przełom w śledztwie.

 

Warto dodać, że w serialu fabularnym Netflix "W głębi lasu" będziemy oglądać również następujących aktorów naszej agencji: Elżbietę Nagel, Wiktora Dębskiego, Pawła Gabora i Marcina Lipskiego.


Aktor Hubert Miłkowski

Aktorka Martyna Byczkowska

Aktorka Elżbieta Nagel

Aktor Wiktor Dębski

Aktor Paweł Gabor

Aktor Marcin Lipski

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page