NETFLIX i Harlan Coben po polsku


Aktor Hubert Miłkowski

W 2020 roku Netflix udostępni kolejny polski serial fabularny - „W głębi lasu” w reżyserii Leszka Dawida i Bartosza Konopki. W obsadzie w pierwszoplanowych rolach zobaczymy aktora naszej agencji Huberta Miłkowskiego, a także w efekcie naszej pracy Martynę Byczkowską.


Ekranizacja thrillera Harlana Cobena „W głębi lasu” zyskuje z miejsca wyższy status, bo w przekazie marketingowym siły łączą marki Netflixa i Cobena, który jest jednocześnie producentem wykonawczym. To nie jest po prostu kolejny serial sensacyjny realizowany przez naszych rodaków.


Fabuła serialu obejmuje dwa wymiary czasu: rok 1994 i 2019. Opowiada o losach warszawskiego prokuratora Pawła Kopińskiego, który nie otrząsnął się po stracie ukochanej siostry, zaginionej 25 lat wcześniej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała chłopca, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu spowodować przełom w śledztwie.

Warto dodać, że w serialu fabularnym Netflix "W głębi lasu" będziemy oglądać również następujących aktorów naszej agencji: Elżbietę Nagel, Wiktora Dębskiego, Pawła Gabora i Marcina Lipskiego.


Aktor Hubert Miłkowski

Aktorka Martyna Byczkowska

Aktorka Elżbieta Nagel

Aktor Wiktor Dębski

Aktor Paweł Gabor

Aktor Marcin Lipski

Wyróżnione posty
Ostatnie posty