Elżbieta Nagel jako "Jannah" w "Gwiezdnych wojnach"


Elżbieta Nagel w głównej obsadzie polskiego dubbingu filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie"

Dziś do polskich kin wchodzi film fabularny "Skywalker. Odrodzenie" w reżyserii J. J. Abramsa - IX. część sagi "Gwiezdne wojny". Aktorka naszej agencji Elżbieta Nagel w głównej obsadzie polskiego dubbingu wciela się w postać "Jannah".


Udział młodej aktorki Elżbiety Nagel w głównej obsadzie polskiego dubbingu filmu fabularnego "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" to duże osiągnięcie. Film pobił w Stanach Zjednoczonych rekord przedsprzedaży biletów już w ciągu godziny od ich udostępnienia.


"Gwiezdne wojny" to amerykańska seria filmów oparta na trylogii stworzonej przez George'a Lucasa. Cykl rozpoczął się w 1977 roku premierą filmu "Gwiezdne wojny" (w oryginale "Star Wars"), któremu później nadano podtytuł "Nowa nadzieja".

Sześć pierwszych epizodów "Gwiezdnych Wojen" wyprodukowała wytwórnia 20th Century Fox. Przy ostatnich trzech częściach twórca trylogii George Lucas przejął produkcję w ramach działania własnej wytwórni Lucasfilm, która w międzyczasie została jednak wykupiona przez Walt Disney Pictures.


Aktorka Elżbieta Nagel

Aktorka Elżbieta Nagel

Aktorka Elżbieta Nagel

Aktorka Elżbieta Nagel

Wyróżnione posty
Ostatnie posty