top of page

Małgorzata Ścisłowicz w debiucie fabularnym Sylwestra Jakimowa


Aktorka Małgorzata Ścisłowicz

Zakończyły się zdjęcia do współczesnej komedii "Jakoś to będzie" - długo wyczekiwanego pełnometrażowego debiutu fabularnego Sylwestra Jakimowa.


"Jakoś to będzie" to film z unikalnym poczuciem humoru, w duchu twórczości braci Kondratiuków, Marka Piwowskiego czy wczesnego Jima Jarmusha, z aktorką naszej agencji Małgorzatą Ścisłowicz w obsadzie.


Bohaterowie filmu "Jakoś to będzie" to trzej przyjaciele po trzydziestce, koledzy z dzieciństwa, outsiderzy. Wciąż mieszkają z rodzicami w tym samym bloku na obrzeżach miasta. Ich losy od samego początku były pasmem niepowodzeń, wynikających z głupoty lub nieodpowiedzialności. Naiwne pomysły okazywały się mało przyszłościowe. Tym razem jednak ma być inaczej. Przyjaciele mają doskonały pomysł i nie zawahają się go zrealizować.

 

Warto wiedzieć, że wśród zawodowych osiągnięć Małgorzaty Ścisłowicz jest rola "Caroline" - samotnej matki bohatera filmu fabularnego "Butterfly Kisses" w reżyserii Rafała Kapelińskiego. Brytyjska produkcja otrzymała na Berlinale 2017 Nagrodę Kryształowego Niedzwiedza za najlepszy film w sekcji Generation 14plus.


Małgorzata Ścisłowicz na planie filmu "Butterfly Kisses"

Aktorka Małgorzata Ścisłowicz

Aktorka Małgorzata Ścisłowicz

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page