top of page

Netflix to nasza specjalność


Aktor Marcin Bubółka

Rozpoczynają się zdjęcia do trzeciego polskiego oryginalnego serialu fabularnego platformy Nettflix - "Sexify", który wyreżyseruje Piotr Domalewski i Kalina Alabrudzińska.

W nowej polskiej produkcji Netflix znów występują aktorzy naszej agencji. W obsadzie serialu "Sexify" Marcin Bubółka, Mariusz Drężek, Vova Makovskyi, Wiktor Dębski i Marcin Lipski.


"Sexify" to pełna humoru i prowokacji opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn - dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności. Premiera jeszcze w tym roku.


Warto odnotować, że jednym ze standardów organizacji produkcji amerykańskiej firmy Netflix Studios jest ustanowienie bezpośredniej infolinii za pośrednictwem www.productionhotline.com dla firm produkcyjnych, pracowników, członków zespołu, artystów, stowarzyszonych dostawców i innych partnerów bezpośrednio związanych z produkcją. Zgłoszenia są bezpłatne i poufne.

 

Celem bezpłatnej i poufnej infolinii jest dopilnowanie, by wszystkie osoby pracujące nad produkcjami, które będą dystrybuowane w Netflix, miały możliwość zgłaszania problemów związanych z bezpieczeństwem, pracą lub kwestiami etycznymi.


Aktor Mariusz Drężek
Aktor Wiktor Dębski
Aktor Marcin Lipski
Aktor Vova MakovskyiWyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page