top of page

"W głębi lasu". To może być najlepszy polski serial na Netflix


Już od 12 czerwca będzie można oglądać nowy polski serial fabularny platformy Netflix "W głębi lasu" w reżyserii Leszka Dawida i Bartosza Konopki.

Fabuła serialu "W głębi lasu" przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego (w tej roli Grzegorz Damięcki, jego młodszą wersję gra aktor naszej agencji Hubert Miłkowski), który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry (w tej roli również dzięki naszej współpracy w związku z obsadą Martyna Byczkowska), zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. To historia pełna tajemnic. Zwiastun zapowiada serial bardzo intrygująco: "Cztery osoby weszły do lasu i nigdy stamtąd nie wróciły..."


W obsadzie nowego serialu Netflixa "W głębi lasu", który powstał na podstawie bestsellerowej książki amerykańskiego pisarza Harlana Cobena, występują również kolejne młode talenty naszej agencji - aktorzy Elżbieta Nagel, Wiktor Dębski, Marcin Lipski i Paweł Gabor.

 

Harlan Coben jako jedyny współczesny autor książek otrzymał trzy najbardziej prestiżowe nagrody literackie przyznawane w kategorii powieści kryminalnej, w tym najważniejszą - Edgar Poe Award. Jego książki (w tym "Bez pożegnania", "Nie mów nikomu", "Jedyna szansa" oraz cyklu z Myronem Bolitarem) zostały wydane w nakładzie przekraczającym 70 mln sztuk i są dostępne w 43 językach na całym świecie.

Aktor Hubert Miłkowski w serialu Netflix "W głębi lasu"
Aktor Hubert Miłkowski w serialu Netflix "W głębi lasu"
Nowy polski serial fabularny Netflixa "W głębi lasu" już od 12 czerwca
Platforma streamingowa Netflix


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page