top of page

Dobry seans Netflix: "W głębi lasu"


Nowy polski serial fabularny Netflix "W" głębi lasu" ("The Woods") miał swoją światową premierę 12 czerwca. Ekranizacja bestesellerowej książki Harlana Cobena to bardzo dobra adaptacja w reżyserii Leszka Dawida i Bartosza Konopki, świetnie sfilmowana przez Pawła Flisa.


Serial "W głębi lasu" osadzony został w polskiej kulturze, a jego ścieżka dźwiękowa prezentuje polską muzykę rockową i pop z lat 90. Fabuła różni się nieco od powieści "The Woods", ale zachowane są wszystkie ważne elementy historii głównego bohatera - "Pawła Kopińskiego". Tę rolę kreują w dwóch perspektywach czasowych Grzegorz Damięcki i aktor naszej agencji Hubert Miłkowski.


Czworo nastolatków wchodzi do lasu i nigdy z niego już nie wraca... Brutalnie kończy się niewinność i dzieciństwo.To historia smutnego mężczyzny nawiedzonego przez jego przeszłość, który próbuje zrozumieć, co się stało, gdy podczas letniego obozu w 1994 roku zniknie jego siostra "Kamila" - w tej roli dzięki zasłudze naszej agencji Martyna Byczkowska. Nadto w obsadzie serialu fabularnego "W głębi lasu" aktorzy naszej agencji Elżbieta Nagel, Wiktor Dębski, Marcin Lipski i Paweł Gabor.

 

Polska produkcja podbiła brytyjskiego Netflixa i stała się jednym z najchętniej oglądanych tytułów m.in. w Brazylii, Australii i Kanadzie.


Aktor Hubert Miłkowski w serialu "W głębi lasu"
Aktor Hubert Miłkowski w serialu "W głębi lasu"
Aktor Hubert Miłkowski w serialu "W głębi lasu"


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page