top of page

Uciekinierzy schematów. Teatroteka


Aktor Marcel Borowiec

Aktor naszej agencji Marcel Borowiec wystąpi w doborowej obsadzie w spektaklu telewizyjnym "Inne kaczątko" Iwony Kusiak i Cezarego Żołyńskiego w reżyserii Agnieszki Błaszczak. To kolejny spektakl, który powstaje w ramach cyklu TEATROTEKA.


Warto dodać, że to już kolejna tegoroczna realizacja w ramach TEATROTEKI z udziałem aktorów naszej agencji. Czekamy na premierę spektaklu telewizyjnego "Dorosło" w reżyserii Julii Szmyt z Marcinem Bubółką w obsadzie. Natomiast Vova Makovsky'i wystąpił w spektaklu telewizyjnym "Pustostan" Maliny Prześlugi w reżyserii Tatjany Logojdy - groteskowym dramacie rodzinnym rozgrywającym się w czasie wigilijnego wieczoru.


TEATROTEKA to realizowany od 2013 roku projekt Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie. Ideą jest ekranizacja najbardziej wartościowych osiągnięć młodej polskiej dramaturgii teatralnej, a ekranizacje tworzone są przez młodych, często debiutujących twórców.

 

W latach 2013-2019 w ramach cyklu TEATROTEKA powstało 50 oryginalnych realizacji. Jest już dostępna 5. edycja wydawnictwa DVD ze spektaklami z TEATROTEKI.


Aktor Marcin Bubółka
Aktor Vova Makovskyi
Aktor Marcel Borowiec
Jest już dostępna 5. edycja wydawnictwa DVD ze spektaklami z cyklu TEATROTEKA
Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page