top of page

Adam Wojciechowski. Nadchodzi thriller "Rój"


Aktor Adam Wojciechowski

Z ciekawością oczekujemy na premierę filmu fabularnego "Rój" w reżyserii Bartka Bali, z debiutującym na wielkim ekranie aktorem naszej agencji Adamem Wojciechowskim.


Thriller „Rój” to historia rodziny, która nie odnajduje się we współczesnym świecie. Matka (Roma Gąsiorowska) i ojciec (Eryk Lubos) podejmują decyzję, by zmienić swoje życie. Razem z dwójką dzieci (Adam Wojciechowski w roli syna) opuszczają wielkomiejską „dżunglę”, pełną pośpiechu i pogoni za karierą. Rodzina rozpoczyna życie „poza cywilizacją”. Ekstremalny powrót do natrury może stać się jednak pułapką.


Premierę filmu fabularnego "Rój" zaplanowano na jesień 2022 roku. Producent przetarł szlaki w nowym finansowaniu polskich produkcji fabularnych. Kampania crowdfundingu inwestycyjnego, finansująca w dużej mierze powstanie filmu, odbyła się w połowie 2020 roku.

 

Warto wiedzieć, że Adam Wojciechowski ma w swoim aktorskim dorobku udział już w dwóch sezonach serialu fabularnego "Tatuśkowie" w reżyserii formatującej Mariusza Malca. Natomiast 6 lutego 2022 roku zadebiutował w spektaklu "Mały Książę" według Antoine’a de Saint Exupéry’ego w reżyserii Piotra Siekluckiego na deskach Teatru Nowego "Proxima" w Krakowie.
Adam Wojciechowski, filmowy syn Romy Gąsiorowskiej

Adam Wojciechowski na zdjęciach podwodnych do filmu fabularnego "Rój"

Adam Wojciechowski na planie zdjęciowym filmu fabularnego "Rój"

Aktor Adam Wojciechowski

Aktor Adam WojciechowskiWyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page