top of page

Daria Polunina. To może być wielkie odkrycie polskiego kina8 grudnia rozpoczął się 45. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Filmów nie można oglądać na festiwalowych ekranach kinowych, a jedynie w internecie. To znana już od dłuższego czasu konieczność.


W Konkursie Filmów Krótkometrażowych o laur walczy przejmujący film fabularny pt. "Masza" w reżyserii Krzysztofa Chodorowskiego, w głównej roli z Darią Paluniną - aktorką naszej agencji. "Masza" to historia dziewczyny z Ukrainy, która ulega tragicznemu wypadkowi w polskiej fabryce. Pracuje na czarno i nie ma zagwarantowanej żadnej opieki.


Jak piszą recenzenci, wielki talent Darii Poluniny, podparty klasycznym warsztatem aktorskim ze szkoły Stanisławskiego, ekspresja i charakterystyczna uroda to teraz odkrycie dla polskiego kina.


Daria Polunina, aktorka ukraińska, od kilku lat mieszka i pracuje w Polsce. Mówi bardzo dobrze po polsku. Kreuje jedną z pierwszoplanowych ról w serialu fabularnym w reżyserii Waldemara Krzystka "Dom pod Dwoma Orłami" (w produkcji). Zagrała m.in. w słynnym poznańskim spektaklu "Hamlet/Gamlet" Mai Kleczewskiej i "Dziadach" w reżyserii Janusza Wiśniewskiego w warszawskim Teatrze Polskim

 

Pubiczność 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zawężono do przedstawicieli branży i mediów. To wynik ograniczeń narzuconych przez dystrybutorów filmowych. Wciąż liczą na to, że wkrótce kina zostaną dla widzów otwarte i odbędą się premiery filmowe. Zatem szkoda, że nie mogą Państwo tego jeszcze zobaczyć.Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page