top of page

Disney: Elżbieta Nagel głosem Cruelli De Moon!


Aktorka Elżbieta Nagel

Aktorka naszej agencji Elżbieta Nagel użyczyła swojego głosu w polskim dubbingu tytułowej postaci filmu fabularnego Disneya "Cruella" w reżyserii Craiga Gillespiego, czyli legendarnej Cruelli De Moon!


Nowa produkcja Disneya skupia się na genezie ikonicznego złoczyńcy z serii „101 Dalmatyńczyków” - Cruelli De Moon. Przedstawia historię buntowniczych początków jednej z najbardziej znanych i genialnych postaci. Akcja „Cruelli” rozgrywa się w Londynie w latach 70. i opowiada historię Estelli, bystrej i kreatywnej dziewczyny, zdeterminowanej, by zyskać sławę dzięki swoim projektom.


Głosu Elżbiety Nagel niedawno mogliśmy już słuchać w filmie fabularnym "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" w reżyserii J. J. Abramsa, gdzie aktorka w głównej obsadzie polskiego dubbingu wcieliła się w postać Jannah.

 

Polska premiera filmu fabularnego Disneya "Cruella" w reżyserii Craiga Gillespiego, w którym Elżbieta Nagel - aktorka naszej agencji użyczyła swojego głosu w polskim dubbingu Emmie Stone, odbyła się 28 maja w kinach oraz na platformie Dusney+.


Emma Stone w tytułowej roli w filmie fabularnym "Cruella" Disneya
Aktorka Elżbieta Nagel

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page