top of page

Krystian Durman i Kamil Suszczyk. "Papiery na szczęście"


Krystian Durman w serialu fabularnym "Papiery na szczęście"

"Papiery na szczęście" to serial fabularny o miłości, którego bohaterowie napotykają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W jego obsadzie aktorzy naszej agencji Krystian Durman i Kamil Suszczyk. Losy bohaterow serialu fabularnego "Papiery na szczęście" można śledzić na antenie TVN 7.

.

Warto wiedzieć, że Krystian Durman jest aktorem Narodowego Starego Teatru w Krakowie, współpracuje z krakowskim Teatrem Nowym Proxima oraz z poznańskim Teatrem Polskim. Kamil Suszczyk jest aktorem Teatru Śląskiego w Katowicach i współpracuje z łodzkim Teatrem Nowym. Obaj mają w swoim dorobku zawodowym znakomite role i tytuły teatralne.


Krystian Durman kreuje m.in. postać "Jaśka" w przedstawieniu "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Jana Klaty w teatrze macierzystym oraz postać "Von Lucchesini" w przedstawieniu "Wielki Fryderyk" Adolfa Nowaczyńskiego w reżyserii Jana Klaty w Teatrze Polskim w Poznaniu.


Kamil Suszczyk kreuje m.in. główne role w spektaklach "Koszt życia" Małgorzaty Majok w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej na macierzystej scenie w Katowicach oraz "Bum" Mariusa von Mayenburga w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza na deskach Teatru Nowego w Łodzi.

 

Za realizację serialu "Papiery na szczęście" odpowiadają autorzy sukcesu serialu "Zakochani po uszy", a wśród nich producentka Krystyna Lasoń.


Aktor Krystian Durman
Krystian Durman w spektaklu "Arianie" w Narodowym Starym Teatrze w Krakowie
Aktor Kamil Suszczyk
Kamil Suszczyk w głównej roli w spektaklu "Koszt życia" w Teatrze Śląskim w Krakowie
Kamil Suszczyk w głównej roli w spektaklu "Bum" w Teatrze Nowym w Łodzi.
Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page