top of page

Małżeństwo prawie doskonałe...


Aktorzy Piotr Siwek i Daria Polunina

Zapowiada się wspaniałe spotkanie dwóch niezwykłych talentów aktorskich na planie filmowym. Aktorzy naszej agencji Daria Polunina i Piotr Siwek wystąpią wspólnie w nowym polskim serialu fabularnym, w którym kreować będą duże role w języku rosyjskim. Ponadto w serialu wystąpi Vova Makovskyi - również aktor naszej agencji. Więcej szczegółów jeszcze zdradzić nie możemy.


Daria Polunina jest absolwentką Wydziału Aktorstwa Dramatycznego Narodowego Uniwersytetu Teatru, Kina i Telewizji w Kijowie. Aktorka występuje w serialu fabularnym o tożsamości Wrocławia pt. "Dom pod Dwoma Orłami" w reżysera Waldemara Krzystka, do którego zdjęcia dobiegają już końca. Data premiery na antenie Telewizji Polskiej nie została jeszcze wyznaczona.


Piotr Siwek jest absolwentem Wydziału Dramatycznego Państwowego Instytutu Sztuk Scenicznych w Sankt Petersburgu. Ostatnio kreował postać głównego bohatera filmu fabularnego "Nic mnie w tobie nie przeraża" w reżyserii Justyny Nowak. To posthipsterski melodramat produkcji Studia Munka.


Vova Makovskyi jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Aktualnie możemy go oglądać w popularnym serialu fabularnym Netflix "Sexify" w reżyserii Piotra Domaleskiego i Kaliny Alabrudzińskiej. Ma na swoim koncie między innymi kreacje aktorskie w filmie fabularnym "Zieja" w reżyserii Roberta Glińskiego, w spektaklu Teatru Telewizji TVP "Pustostan" w reżyserii Tatiany Logojdy czy w serialu fabularnym "Młody Piłsudski" w reżyserii Jarka Marszewskiego.

 

Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie wspólnych zdjęć Piotra Siwka i Darii Poluniny oraz Vovy Makovskyi'ego w nowym serialu fabularnym.


Aktor Piotr Siwek
Aktorka Daria Polunina
Aktor Piotr Siwek
Aktorka Daria Polunina
Aktor Piotr Siwek
Aktor Vova Makovskyi

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page