Małżeństwo prawie doskonałe...Zapowiada się wspaniałe spotkanie dwóch niezwykłych talentów aktorskich na planie filmowym. Aktorzy naszej agencji Daria Polunina i Piotr Siwek wystąpią wspólnie w nowym polskim serialu fabularnym, w którym kreować będą duże role w języku rosyjskim. Więcej szczegółów jeszcze zdradzić nie możemy.


Daria Polunina jest absolwentką Wydziału Aktorstwa Dramatycznego Narodowego Uniwersytetu Teatru, Kina i Telewizji w Kijowie. Aktorka występuje w serialu fabularnym o tożsamości Wrocławia pt. "Dom pod Dwoma Orłami" w reżysera Waldemara Krzystka, do którego zdjęcia dobiegają już końca. Data premiery na antenie Telewizji Polskiej nie została jeszcze wyznaczona.


Piotr Siwek jest absolwentem Wydziału Dramatycznego Państwowego Instytutu Sztuk Scenicznych w Sankt Petersburgu. Ostatnio kreował postać głównego bohatera filmu fabularnego "Nic mnie w tobie nie przeraża" w reżyserii Justyny Nowak. To posthipsterski melodramat produkcji Studia Munka.

Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie wspólnych zdjęć Piotra Siwka i Darii Poluniny w nowym serialu fabularnym.Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska