Małżeństwo prawie doskonałe...


Aktorzy Piotr Siwek i Daria Polunina

Zapowiada się wspaniałe spotkanie dwóch niezwykłych talentów aktorskich na planie filmowym. Aktorzy naszej agencji Daria Polunina i Piotr Siwek wystąpią wspólnie w nowym polskim serialu fabularnym, w którym kreować będą duże role w języku rosyjskim. Ponadto w serialu wystąpi Vova Makovskyi - również aktor naszej agencji. Więcej szczegółów jeszcze zdradzić nie możemy.


Daria Polunina jest absolwentką Wydziału Aktorstwa Dramatycznego Narodowego Uniwersytetu Teatru, Kina i Telewizji w Kijowie. Aktorka występuje w serialu fabularnym o tożsamości Wrocławia pt. "Dom pod Dwoma Orłami" w reżysera Waldemara Krzystka, do którego zdjęcia dobiegają już końca. Data premiery na antenie Telewizji Polskiej nie została jeszcze wyznaczona.


Piotr Siwek jest absolwentem Wydziału Dramatycznego Państwowego Instytutu Sztuk Scenicznych w Sankt Petersburgu. Ostatnio kreował postać głównego bohatera filmu fabularnego "Nic mnie w tobie nie przeraża" w reżyserii Justyny Nowak. To posthipsterski melodramat produkcji Studia Munka.


Vova Makovskyi jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Aktualnie możemy go oglądać w popularnym serialu fabularnym Netflix "Sexify" w reżyserii Piotra Domaleskiego i Kaliny Alabrudzińskiej. Ma na swoim koncie między innymi kreacje aktorskie w filmie fabularnym "Zieja" w reżyserii Roberta Glińskiego, w spektaklu Teatru Telewizji TVP "Pustostan" w reżyserii Tatiany Logojdy czy w serialu fabularnym "Młody Piłsudski" w reżyserii Jarka Marszewskiego.

Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie wspólnych zdjęć Piotra Siwka i Darii Poluniny oraz Vovy Makovskyi'ego w nowym serialu fabularnym.


Aktor Piotr Siwek
Aktorka Daria Polunina
Aktor Piotr Siwek
Aktorka Daria Polunina
Aktor Piotr Siwek
Aktor Vova Makovskyi

Wyróżnione posty
Ostatnie posty