top of page

Michał Włodarczyk w drodze na ekrany


Aktor Michał Włodarczyk

W 2021 roku zadebiutowała nad Wisłą szwedzka platforma streamingowa Viaplay z ofertą filmów i seriali fabularnych na żądanie. Viaplay rozpoczyna produkcję oryginalnego polskiego serialu - fabularną ekranizację książki reportażowej Katarzyny Bondy "Polskie morderczynie", z aktorem naszej agencji Michałem Włodarczykiem w obsadzie.


Michał Włodarczyk w serialu "Polskie Morderczynie" stworzy postać po słonecznej stronie mocy. Aktor jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, którą ukończył w 2021 roku. Ukończył również Państwową Szkołę Muzyczną I. stopnia w klasie fortepianu.


Książka "Polskie Morderczynie" przedstawia historie bardzo różnych kobiet, z których każda popełniła morderstwo. Ich procesy relacjonowały wszystkie media w Polsce. Wykreowały wizerunek zdegenerowanych bestii. Katarzynę Bondę interesowały motywacje, które pchnęly kobiety do ostateczności. Skąd wzięła się ich agresja?


 

Warto wiedzieć, że Katarzyna Bonda to obecnie najpopularniejsza pisarka kryminałów w Polsce, a jej książki wydane zostały w 15 krajach.


Książka Katarzyny Bondy "Polskie morderczynie"

Aktor Michał Włodarczyk

Aktor Michał Włodarczyk

Aktor Michał Włodarczyk

Aktor Michał Włodarczyk
Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page