top of page

Otwieramy nową historię


Aktorka Liliana Gląbczyńska-Komorowska


Trwają przygotowania produkcji nowego serialu fabularnego premium. W jednej z pierwszoplanowych ról zobaczymy aktorkę naszej agencji Lilianę Głąbczyńską-Komorowską. Do obsady serialu dołączyli Mikołaj Osiński, Michał Nowak, Michał Włodarczyk, Szczepan Kajfasz, Jędrzej Fulara, Kamil Baryła i Marcin Bubółka - również aktorzy naszej agencji. Więcej szczegółów nie możemy jeszcze zdradzić.


Istotą serialu premium jest oryginalność, czyli coś, czego nie widzieliśmy nigdy lub od dawna. Kluczem do oryginalności staje się sposób opowiadania historii, czyli forma. Ważna jest gotowość zaskakiwania widza. W serialu premium powinna nastąpić przemiana bohatera. Takie historie mają większą siłę rażenia niż pozostałe.

 

Publiczność serialowa zmieniła się znacząco w ciągu ostatniej dekady. Nastało pokolenie, które świadomie rezygnuje z posiadania telewizora i serialowe produkcje śledzi na platformach internetowych. Zatem zmienia się podejście do produkowania seriali. Nadawcy i producenci myślą o tych, którzy od serialu oczekują czegoś więcej.


Aktor Mikołaj Osiński
Aktor Michał Nowak
Aktor Michał Włodarczyk
Aktor Szczepan Kajfasz
Aktor Jędrzej Fulara
Aktor Kamil Baryła
Aktor Marcin Bubółka


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page