To będzie nasz kolejny Netflix!


Aktor Andrey Zhuravskyi

Trwają przygotowania do kolejnej oryginalnej polskiej produkcji serialowej Netflix, w której w pierwszoplanowych rolach zobaczymy aktorów naszej agencji Andreya Zhuravskyi'ego i Darię Poluninę - która wykreuje swoją postać w języku polskim. Więcej szczegółów nie możemy jeszcze zdradzić. Zapowiada się naprawdę fascynująco.


Jeden z najpotężniejszych na świecie serwisów rozrywkowych Neltflix lubi wprowadzać w życie przede wszystkim ciekawe pomysły, które mogą przyciągnąć rzesze użytkowników przed ekran dzięki produkcjom gatunkowym. Tak będzie również i w tym projekcie, mocno zakorzeniownym w naszej kulturze, jej historii i emocjonalności.


Warto dodać, że serial fabularny Netflix "W głebi lasu" Harlana Cobena w reżyserii Leszka Dawida i Bartosza Konopki, z udziałem aktorów naszej agencji Elżbiety Nagel, Wiktora Dębskiego, Marcina Lipskiego, Pawła Gabora, oraz pod jej auspicjami Martyny Byczkowskiej i Huberta Miłkowskiego, trafił do czołówki TOP 10 Netflixa w wielu krajach, między innymi w Kanadzie, Australii, Francji, Holandii, Brazylii, ale także Wielkiej Brytanii.


Ptatforma streamingowa Netflix propaguje polskie produkcje w 190 krajach. Subskrybenci oczekujący rodzimych produkcji na pewno będą mieć powody do radości.


Aktorka Daria Polunina
Aktor Andrey Zhuravskyi
Aktorka Daria Polunina

Wyróżnione posty
Ostatnie posty