top of page

To będzie nasz kolejny Netflix!


Aktor Andrey Zhuravskyi

Trwają przygotowania do kolejnej oryginalnej polskiej produkcji serialowej Netflix, w której w pierwszoplanowych rolach zobaczymy aktorów naszej agencji Andreya Zhuravskyi'ego i Darię Poluninę - która wykreuje swoją postać w języku polskim. Więcej szczegółów nie możemy jeszcze zdradzić. Zapowiada się naprawdę fascynująco.


Jeden z najpotężniejszych na świecie serwisów rozrywkowych Neltflix lubi wprowadzać w życie przede wszystkim ciekawe pomysły, które mogą przyciągnąć rzesze użytkowników przed ekran dzięki produkcjom gatunkowym. Tak będzie również i w tym projekcie, mocno zakorzeniownym w naszej kulturze, jej historii i emocjonalności.


Warto dodać, że serial fabularny Netflix "W głebi lasu" Harlana Cobena w reżyserii Leszka Dawida i Bartosza Konopki, z udziałem aktorów naszej agencji Elżbiety Nagel, Wiktora Dębskiego, Marcina Lipskiego, Pawła Gabora, oraz pod jej auspicjami Martyny Byczkowskiej i Huberta Miłkowskiego, trafił do czołówki TOP 10 Netflixa w wielu krajach, między innymi w Kanadzie, Australii, Francji, Holandii, Brazylii, ale także Wielkiej Brytanii.


 

Ptatforma streamingowa Netflix propaguje polskie produkcje w 190 krajach. Subskrybenci oczekujący rodzimych produkcji na pewno będą mieć powody do radości.


Aktorka Daria Polunina
Aktor Andrey Zhuravskyi
Aktorka Daria Polunina

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page