top of page

W Netflix Orliński, Kossakowski i Mglej11 listopada na platformie Netflix miała miejsce premiera amerykńskiego serialu fabularnego "The Liberator" w reżyserii Grzegorza Jonkajtysa, z aktorami naszej agencji Filipem Orlińskim, Markiem Kossakowskim i Kevinem Mglejem w obsadzie.


„The Liberator” to serial wojenny. Opowiada o drodze amerykańskiego oficera - Felixa Sparksa i jego jednostki piechoty, walczącej przez ponad 500 dni, aby wyzwolić Europę z rąk okupanta. Podążymy za Sparksem i 157. pułkiem piechoty z Oklahomy, złożonym głównie z kowbojów, rdzennych Amerykanów i meksykańskich Amerykanów, przez będące pod inwazją Włochy, aż do momentu wyzwolenia niemieckiego obozu koncentracyjnego w Dachau.


Fabuła serialu animowanego "The Liberator" oparta jest na prawdziwych wydarzeniach opisanych w książce Alexa Kershawa „The Liberator: One World War II Soldier’s 500-Day Odyssey".

 

Za animację serialu odpowiada Jeb Stuart, scenarzysta filmu „Szklana pułapka”. Oprócz niego, producentem wykonawczym jest Alex Kershaw, autor zekranizowanej książki.Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page