W Netflix Orliński, Kossakowski i Mglej



11 listopada na platformie Netflix miała miejsce premiera amerykńskiego serialu fabularnego "The Liberator" w reżyserii Grzegorza Jonkajtysa, z aktorami naszej agencji Filipem Orlińskim, Markiem Kossakowskim i Kevinem Mglejem w obsadzie.


„The Liberator” to serial wojenny. Opowiada o drodze amerykańskiego oficera - Felixa Sparksa i jego jednostki piechoty, walczącej przez ponad 500 dni, aby wyzwolić Europę z rąk okupanta. Podążymy za Sparksem i 157. pułkiem piechoty z Oklahomy, złożonym głównie z kowbojów, rdzennych Amerykanów i meksykańskich Amerykanów, przez będące pod inwazją Włochy, aż do momentu wyzwolenia niemieckiego obozu koncentracyjnego w Dachau.


Fabuła serialu animowanego "The Liberator" oparta jest na prawdziwych wydarzeniach opisanych w książce Alexa Kershawa „The Liberator: One World War II Soldier’s 500-Day Odyssey".

Za animację serialu odpowiada Jeb Stuart, scenarzysta filmu „Szklana pułapka”. Oprócz niego, producentem wykonawczym jest Alex Kershaw, autor zekranizowanej książki.



Wyróżnione posty
Ostatnie posty