top of page

Z nagrodami 40. Festiwalu Szkół Teatalnych w Łodzi!W maju odbył się jubileuszowy 40. Festiwal Szkół Teatralnych w Łodzi. Aktorzy naszej agencji pokazali szerszej publiczności swój artystyczny talent i wszyscy zostali nagrodzeni!


Miło nam przekazać, że Grand Prix Festiwalu - nagrodę ufundowaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - jury przyznało zespołowi aktorskiemu spektaklu dyplmowego "Mary Page Marlowe" Tracy Letts, w reżyserii Adma Orzechowskiego, ze Szkoły Filmowej w Łodzi. W obsadzie spektaklu aktorzy naszej agencji, w podwójnych rolach: Wiktor Dębski jako "Ed Marlowe" i "Ray", Julia Rocka jako "Mary Page Marlowe (50 lat)" i "Psychoterapeutka" oraz Agata Dziąbor jako "Mary Page Marlowe (63 lata)" i "Louis Gilbert".

Nadto indywidualną Nagrodę im. Zbigniewa Zapasiewicza "Zapasowa Maska", ufundowaną przez Związek Zawodowy Aktorów Polskich, zdobył aktor naszej agencji Marcin Lipski, który w roli "Alana" wystąpił w przedstawieniu dyplomowym "Bóg policzył dni" Konrada Hetela w reżyserii Radka Stępnia, ze Szkoły Filmowej w Łodzi.


Moc gratulacji dla Was wszystkich, z życzeniami wysokich lotów!


W konkursie zaprezentowano 14 spektakli dyplomowych, zagranych z wielką pasją. Gdyby młodzi adepci aktorstwa zdobyli już rozgłos, a wystawiano je w teatrach w niezmiennej obsadzie, z pewnością zabrakłoby biletów.

 

Warto wiedzieć, że Wiktor Dębski wystąpił również w roli "Dylana" w przedstawieniu dyplomowym "115 Sen Boba Dylana" w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, ze Szkoły Filmowej w Łodzi.


Aktor Marcin Lipski

Marcin Lipski w toku prób do spektaklu dyplomowego "Bóg policzył dni" w reżyserii Radka Stępnia

Aktorka Julia Rocka

Julia Rocka w spektaklu dyplomowym "Mary Page Marlowe" w reżyserii Adama Orzechowskiego

Aktorka Agata Dziąbor

Agata Dziąbor w próbach do spektaklu dyplomowego "Mary Page Marlowe" w reżyserii Adama Orzechowskiego

Aktor Wiktor Dębski

Wiktor Dębski w spektaklu dyplomowym "Mary Page Marlowe" w reżyserii Adama Orzechowskiego

Wiktor Dębski w spektaklu dyplomowym "115 Sen Boba Dylana" w reżyserii Wojciecha KościelniakaWyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page